Koronawirus

Kogo się bać-ew.Łukasza 12.4…89807889_629576824529645_7994761710864957440_n
W Biblii tak zaczyna się jedna z mów Pana Jezusa,kogo się bać.
Piszę to w imieniu zespołu ,,Zwyczajnie niezwyczajni”jako chrześcijanie podążający za Jezusem Chrystusem i Jego naukami  i odniesiemy się do zamieszania spowodowanego wirusem koronawirus.
Chaos medialny jak zwykle jest w tego typu sprawach wielki i ludzie podzieleni są na tych którzy ulegli panice i tych którzy podchodzą z rezerwą do doniesień odnośnie epidemii wirusa o symbolu COVID-19 a najbliższa przyszłość zweryfikuje faktyczny stan rzeczy.
Nie ulega jednak wątpliwości że ludzie zaczynają bać się najbliższej przyszłości i tego co będzie.
Jako chrześcijanie nie chcemy Was okłamywać ani mydlić oczu,sami spoglądamy z ciekawością co przyniosą najbliższe dni,jednak…
Jednak chcemy żebyście w tych dniach zwrócili swoje myśli i serca na stwórce tego świata i Jego Syna Jezusa Chrystusa.
                                                                                          Dlaczego?
Dlatego że On jest jedyną gwarancją pokoju i bezpieczeństwa w tym życiu i na tym świecie.
Świat od kiedy człowiek wybrał życie w grzechu i odwrócił się plecami od Boga uwikłany jest w wojny,morderstwa,gwałty i grabieże.
Śmierć przyszła na świat wraz z grzechem i formy samozagłady się zmienią ale efekt jest ten sam,niestety…
I jeśli nie odwrócimy się od grzechu,zwracając się do dawcy życia Jezusa Chrystusa to albo wyniszczymy się wojnami,albo zdewastujemy naszą planetę że się rozleci albo poprzez zarazy wyginiemy jako ludzkość,tak czy inaczej efektem będzie nasza śmierć…
A potem jeszcze staniemy przed Sądem Bożym i zdamy relacje z naszego życia i  oby Jezus był wtedy po naszej stronie.
Czas zweryfikować swoje poglądy i swoją wiarę na temat Boga i to w którym miejscu jesteśmy!
Bóg stworzył ten piękny świat ale człowiek wybrał grzech i jak już wyżej pisałem,od tej pory historia ludzkości to historia grzechu.
Bóg jest święty a człowiek grzeszny i dlatego na ten świat przyszedł Jezus Chrystus żeby wziąść na siebie całą zapłatę za twój grzech abyś był zbawiony,czyli uratowany od konsekwencji swoich grzechów.
i jeśli upamiętasz się i odwrócisz od grzechu zwracając się do Jezusa obierając go swoim Panem to będziesz zbawiony i staniesz się z buntownika przeciw Bogu,Jego dzieckiem!
A Bóg w swoim Słowie,czyli Biblii zostawił wiele obietnic dla swoich dzieci że nie muszą się bać ani lękać bo są pod Jego ochroną.89297102_1296726497381498_3839000880523247616_n
Ani śmierć ani zaraza nas dzieci Boże nie dotknie,psalm 91 o tym mówi .
Więc jako dzieci Boże,zachęcamy Was wszystkich w tym dziwnym czasie do zastanowienia się nad tym co teraz przeczytaliście i pójścia do Jezusa Chrystusa,pogodzenia się z nim i poddania mu swojego życia,żeby Was strzegł,chronił i prowadził bo jako Jego święci nie musimy lękać  się wojny,zarazy a nawet śmierci.
Jedyne Jezus Chrystus jest gwarancją pokoju i bezpieczeństwa na tym szalonym świecie,więc zaufaj mu już dziś całego serca!
Pozdrawiamy i błogosławimy Was
Soli deo gloria.